Olvasóink értékelése: / 13
ElégtelenKitűnő 

2018. november 9. (péntek) 8.30

A korábbi évekhez hasonlóan iskolánk a 2017/2018. tanévben is megszervezi a szakgimnáziumi és szakközépiskolai képzéseket bemutató rendezvényét, és megnyitja kapuit az érdeklődő vendégek előtt 2018. november 9-én.

Az eddigi rendezvényeink pozitív tapasztalatai és felméréseink alapján tovább bővítjük nyílt napunk programját, hiszen szakmabemutatóinkat még interaktívabbá tesszük: a hozzánk látogató diákok kipróbálhatják eszközeinket szaktanáraink, tanulóink segítségével, így belepillanthatnak az adott szakma fortélyainak elsajátítási folyamatába.

Az interaktív bemutatók mellett szakkiállítás is szervezünk, de természetesen közismereti tantárgyakból bemutató órákon, vetélkedőkön, egyéb színes programokon is részt vehetnek a hozzánk látogató gyerekek.

Megnyitjuk Képzőhelyünk kapuját is látogatóink előtt, hogy új, csúcstechnológiás eszközökkel felszerelt tanműhelyeinket megtekinthessék.

Nyílt napunkon nemcsak iskolánkat, hanem együttműködő partnereinket is megismerhetik vendégeink.

Kiemelt programunkra szeretettel várjuk a pályaválasztás előtt álló diákokat,
a szülőket és a pedagógusokat is!

 

Nyílt nap programja

  • 8.30 - Megnyitó
  • Iskolaépület (8.30-) és a Központi Képzőhely (10.30-) megtekintése
  • Szakmák interaktív bemutatása standokon, szaktantermekben, laborokban, műhelyekben
  • Közismereti órák, vetélkedők, programok általános iskolás diákok részére
  • Kiemelt partnereink bemutatkozása
  • Aranypart Kollégium tájékoztatója
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
01/25 
start stop bwd fwd
IWIWGoogle bookmarkFacebook