Olvasóink értékelése: / 1
ElégtelenKitűnő 

Szakmabemutató a 2018/2019. tanévben

A pályaválasztási tevékenységünk egyik programeleme középiskolánk általános iskolákba szervezett interaktív pályaválasztási szakmabemutatója.

A programelem lényege, hogy a kihelyezett interaktív bemutatóink során - az iskolát bemutató filmek megtekintése és pályaorientációs felmérések megtartása mellett - szaktanáraink és tanulóink gyakorlati formában szemléltetik a szakmai képzéseinket.

A közvetlen kapcsolaton alapuló bemutatónk módszerének lényeges eleme az, hogy a pályaválasztás előtt álló, 12-14 éves diákok kipróbálhassák magukat az adott szakmában, elsajátíthassanak egy részfeladatot, így könnyebben tudnak majd választani a képzési palettáról. A szakmabemutatóinkat kiváló szakmai tanáraink tartják.

Az általános iskolákba kihelyezett interaktív pályaválasztási szakmabemutatóinkat 2x45 percesre tervezzük. A projekt lebonyolításához szükséges eszközöket, felszerelést iskolánk biztosítja, kizárólag a szervezési feladatok hárulnak az általános iskolai osztályfőnökökre.

 

1
2
3
4
5
6
1/6 
start stop bwd fwd

 

IWIWGoogle bookmarkFacebook