Olvasóink értékelése: / 1
ElégtelenKitűnő 

Iskolalátogatás szervezett formában
a 2018/2019. tanévben

Lehetőséget biztosítunk az általános iskolák végzős osztályai számára, hogy az osztályfőnökük által előre meghatározott és az iskolánkkal egyeztetett időpontban külön csoportként tekintsék meg intézményünket.

Az iskolalátogatás során nemcsak a szaktantermek, laborok felszerelését tekinthetik meg a nyolcadikos diákok, hanem bepillantást nyerhetnek tanulóink mindennapjaiba is. A program zárásaként a csoportnak a Központi Képzőhelyünket is megmutatjuk.

SuliLes program főbb elemei:

   • Iskolaépület és Központi Képzőhely megtekintése
   • Programok, szabadidős tevékenységek, szolgáltatások, önkéntes munka bemutatása
   • Részvétel szakmai elméleti és gyakorlati órákon
   • Természettudományos gyakorlat a környezetvédelmi laborban
   • Bemutató óra IKT eszközzel
   • Nyelvi képzés és sportolási lehetőségek bemutatása
   • Könyvtár megtekintése
   • Pályaorientációs felmérés kérdőív segítségével

 

1
2
3
1/3 
start stop bwd fwd
IWIWGoogle bookmarkFacebook