Olvasóink értékelése: / 3
ElégtelenKitűnő 

Idegen nyelv oktatása
A nyelvi képzést iskolánk a tantervi követelményeknek megfelelően, angol és német nyelvi órák keretében biztosítja tanulói számára. A tanulók kommunikációs képességének fejlesztése érdekében valamennyi évfolyamon és képzési formában biztosítjuk a csoportbontásban való oktatást idegen nyelvekből (angol-német), amely a jól felszerelt nyelvi laborjainkban (35, 36, 37. termek) valósul meg.

Szaktanárok:

Angol nyelv szakos tanár:

Lengyel Zsófia
Takács Helga
Udvari Éva

Német nyelv szakos tanár:

Ágostonné Roskó Judit
Kékné Maximilián Renáta
Kovács Apollónia
Nagy Márta

Informatikai képzés
Az informatikai képzést a tantervi követelményeknek megfelelően tartjuk diákjainknak. A gondolkodás képességének fejlesztése érdekében valamennyi évfolyamon és képzési formában biztosítjuk a csoportbontásban való oktatást informatikából, amely az elméleti tantermeinkben és 5 számítástechnikai tanteremben 85 munkaállomáson valósul meg (10, 11, 12, 31. termek és a Központi Képzőhely informatika terme). Rendelkezünk internetkapcsolattal, és a termek interaktív táblákkal, projektorokkal felszereltek.

Szaktanárok:

Baánné Gerbely Bernadett mérnöktanár
Birkás György matematikus-közgazdász
Bors József mérnöktanár
Fogarasi Gábor mérnöktanár
Ruzicska Eszter számítástechnika tanár

IWIWGoogle bookmarkFacebook