Olvasóink értékelése: / 12
ElégtelenKitűnő 

A magas színvonalú autószerelő képzésnek iskolánkban nagy hagyománya van: a környék szakembereit, mestereit kiváló szakmai tanáraink oktatták. Hosszabb szünet után - a 2010. évtől - ismét lehetőséget biztosítunk a szakma fortélyainak elsajátítására iskolánkban.

Képzési idő

  • 2013/2014. tanévet megelőzően felvételt nyert tanulók számára 4+2 éves érettségi és szakmai bizonyítványt adó képzés,
  • a 2013/2014. tanévtől iskolánkban tanulók számára 4+1 éves érettségi és szakmai bizonyítványt adó képzés,
  • a középiskola 12. évfolyamának elvégzése után más szakközépiskolai szakról, gimnáziumból jelentkezők számára 2 éves szakmai bizonyítványt adó képzés.

Mivel foglalkozik az autószerelő?

Az autószerelő környezetvédelmi felülvizsgálatot, állapotfelmérést végez, gépjárművet javít, elvégzi az időszakos szervizelést és a felülvizsgálatot, műszaki vizsgára készíti fel a járművet. Az autószerelő autóbontó, karbantartó, ápoló, tisztító, valamint autómosógép-kezelői és általános vállalkozási feladatokat lát el.

1
2
3
4
1/4 
start stop bwd fwd

IWIWGoogle bookmarkFacebook