Olvasóink értékelése: / 1
ElégtelenKitűnő 

Iskolánk mottója:
„Minden ember annyit ér, amennyit a köz javára tesz”
(Baross Gábor)

Iskolánk, a Baross Gábor Középiskola a magas szintű érettségi vizsga biztosítása mellett a különböző szakmák legkiválóbb művelőit és középvezetőit kívánja kinevelni. Komoly szakmai felkészültség, igényesség, megbízhatóság, emberközpontúság ezek a legfőbb jellemzőink. Egyedi, páratlanul szép környezetben, a Balaton partján felejthetetlen diákéveket biztosítunk tanulóinknak, ahol az informatikus, a környezetvédő, és az épületgépész illetve a szakmát tanulók egyaránt jól érezhetik magukat. Diákjaink számára a családias légkör megteremtése a fő célunk iskolán belül és kívül egyaránt.

Garanciánk minderre névadónk és példaképünk, a vasminiszter ma is élő szellemisége, mely példamutatásul szolgál az oktató és a nevelőmunkában egyaránt. A hátteret a megvalósításhoz az intézmény korszerű felszereltsége jelenti. Sikereink önmagukért beszélnek.

IWIWGoogle bookmarkFacebook