Olvasóink értékelése: / 39
ElégtelenKitűnő 

Kedves Vendégeink!

Iskolánk június végétől augusztus végéig szálláslehetőséget biztosít Siófokon - közvetlenül a Balaton-parton - nyaralni vágyók számára.

Prospektus - Árak

 Középiskolánk természeti adottságaira méltán vagyunk büszkék, hiszen intézményünk eszményi helyen épült, közvetlenül a Balaton-partján, a zöld füves szabadstrand mellett. A hatalmasra nőtt öreg fenyőfák látványa, a balatoni hullámok morajlása igazán vonzóvá teszik környezetünket a feltöltődni, nyaralni vágyók számára. Épp ezért - kihasználva adottságainkat - nyaranta iskolánk épületét vendégek fogadására tesszük alkalmassá. Olcsó, de jó színvonalú szálláshelyet tudunk biztosítani a pihenni vágyóknak. A 2, 4, 6 és 10 ágyas szobáinkból rálátás nyílik a Balatonra, amely különösen naplementekor gyönyörű színekben pompázik.

Rendelkezünk iskolai sportpályával is, mely jó feltételeket teremt a sportoláshoz, a szabadidő kellemes eltöltéséhez. A vendégeink által használt gépkocsiknak pedig zárt udvarban parkolási lehetőséget biztosítunk. A Balaton közvetlen közelsége és a siófoki emberek híres vendégszeretete a garancia arra, hogy tőlünk egy szép balatoni nyaralás emlékével távozik majd kedves vendégünk.

Várjuk érdeklődésüket, jelentkezésüket!

H-8600 Siófok, Bakony u. 2.
Tel/fax: +36-84-310-857, +36-30-451-8582
E-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd.

 

1
2
3
4
5
6
1/6 
start stop bwd fwd


Dear Guests!

Our school was built right near the Beach, it stands in ideal surroundings. We provide accomodation for guests and tourists in Summer. We have rooms for 2, 4, 6 and 10 persons, they are quite cheap but convenient and nice for spending your holiday. There are several possibilities for freetime activities and sports including our outdoor sportsground and the shore of Lake Balaton lying right next to the school. We can provide parking place for cars.

H-8600 Siófok, Bakony u. 2.
Tel/fax: +36-84-310-857, +36-30-451-8582
E-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd.


Liebe Gäste!

Unser Schulgebäude befindet sich in einer idealen, schönen Umgebung, direkt am Freistrand, am Balaton. Im Sommer ist das Haus für Empfang von Gästen eingerichtet. In unseren 2, 4, 6 und 10 Bett Zimmern werden preiswerte Unterkunftsmöglichkeiten von gutem Niveau angeboten. Der naheliegende Plattensee, unser Sportplatz bieten Ihnen zahlreiche Möglichkeiten für Sport, für einen guten Sommerurlaub. Bewachte Parkplätze sind bei uns im geschlossenen Hof vorhanden. Wir erwarten Ihre Anmeldungen!

H-8600 Siófok, Bakony u. 2.
Tel/fax: +36-84-310-857, +36-30-451-8582
E-mail: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezd a Javascript használatát, hogy megtekinthesd.


Baross

Siófok

IWIWGoogle bookmarkFacebook