Olvasóink értékelése: / 0
ElégtelenKitűnő 

2018. április 6-án rendezték iskolánk magyar szakos pedagógusai – Vadas Éva tanárnő, Őri Viktória tanárnő és Szokoli Zsuzsanna tanárnő – az Arany János Emlékversenyt. Iskolánk a programmal az Arany János-emlékévhez kapcsolódott, melyet a költő születésének 200. évfordulója alkalmából rendezett hazánk.

A remek hangulatú, kreatív feladatokból álló vetélkedőn nagyszerűen szerepeltek diákjaink. 1. helyezett az Arany Ászok (9/F), 2. helyezett a 12/B osztály csapata, a 3. helyezett az Aranyosok (10/C_I.), a 4. helyezett az Arany-apáim (10/C_II.) lett a versenyen.

Szívből gratulálunk diákjainknak az elért eredményekhez, és pedagógusainknak a színvonalas megmérettetés szervezéséhez és lebonyolításához!

A programot az FGSZ Földgázszállító Zrt. támogatta.

IWIWGoogle bookmarkFacebook