Olvasóink értékelése: / 1
ElégtelenKitűnő 

Iskolánk fennállásának 65. tanévnyitó ünnepélyét tartottuk szeptember 3-án.

 

A 8 órakor megszólaló iskolai csengő 160 leendő tanítványunknak először, míg 7 végzős, 12. és 13. évfolyamos osztályunknak utoljára jelezte a vakáció végét és az új iskolai tanév kezdetét.

„Itt állunk most újra, diáktársak, együtt.
Kézenfogva kísér a nyár íze még.
Szünetünk végéhez ért, a szeptembert köszöntjük,
Kíváncsian állunk elé: hát hajrá, új tanév!”

Modroczky Ferenc végzős diákunk köszöntője és a Himnusz eléneklése után Rácz Attila 11. A osztályos tanulónk szavalatával köszöntötte az új tanévet Vesztergom Andrea versével, majd Kispéter Sándor igazgató úr tanévnyitó gondolatait hallgatták meg tanítványaink.

Az előző évekhez hasonlóan, most is az évnyitón kerültek átadásra a jutalomkönyvek és oklevelek a 2017/2018-as tanévben nyújtott tantárgyi és közösségi munkában elért szép eredményekért.

Elismerésben részesült:

9. A:
Kovács Kitti Zsófia közösségi munkájáért
Sári Anikó jó tanulmányi eredményéért

9. C:
Balogh Kornél kiemelkedő szorgalmáért és jó tanulmányi eredményéért
Dudás Patrik jó tanulmányi eredményéért  
Csutorás Tamás jó tanulmányi eredményéért

9/D
Nagy Nátániel jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért

9/F:
Barna Dávid kiemelkedő tanulmányi eredményéért
Kovács Péter kiemelkedő tanulmányi eredményéért
Bogdán Albert jó tanulmányi eredményéért
Csapó Bence jó tanulmányi eredményéért
Kisdeák József  közösségi munkájáért
Németh Gábor jó tanulmányi eredményéért
Vörös Henrik jó tanulmányi eredményéért

10/A:
Gróf Alexandra kiemelkedő tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért
Lukács Laura kiemelkedő tanulmányi eredményéért  és közösségi munkájáért
Deckert Medárd jó tanulmányi eredményéért
Kremán Romina kiemelkedő sportteljesítményéért
Mészáros Dávid jó tanulmányi eredményéért
Nyárádi Daniella jó tanulmányi eredményéért
Rácz Attila kiemelkedő közösségi munkájáért

10/B:
Dauer Sascha Thomas jó tanulmányi eredményéért
Strausz Balázs kiváló sportteljesítményéért Szalai Máté Ernő jó tanulmányi eredményéért
Simon Márton jó tanulmányi eredményéért

10/C:
Kovács Levente kiemelkedő tanulmányi eredményéért, sportversenyen való részvételéért
Kalauz Máté: Közösségi munkájáért és sportteljesítményéért
Csincsi Dominik szorgalmáért, jó tanulmányi eredményéért
Molnár Ákos jó tanulmányi eredményéért
Nagy Dániel angol versenyen nyújtott teljesítményéért
Wendl Péter angol versenyen nyújtott teljesítményéért
Kátai Ákos közösségi munkájáért
Molnár Richárd közösségi munkájáért
Sáfár Barna közösségi munkájáért
Tanner Hunor, Porga János és Szabó Balázs, akik a Hajdú-Bihar megyei tudományos ismeretterjesztő társulat német nyelvű levelezős tanulmányi versenyén  3., 4. és 7. helyezést értek el

10/F:
Argay Márk jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért, kiváló sportteljesítményéért

11/A:
Lőrincz Katalin kiemelkedő tanulmányi eredményéért
Pék Kitti jó tanulmányi eredményéért, sportteljesítményéért és regionális szakmai versenyen nyújtott teljesítményéért
Acsai Roland jó tanulmányi eredményéért, sportteljesítményéért és regionális matematikaversenyen nyújtott teljesítményéért
Máté Krisztián regionális matematika versenyen nyújtott teljesítményéért
Lacza Veronika regionális szakmai versenyen nyújtott teljesítményéért
Simcsik Patrik Országos Rézversenyen elért negyedik helyezéséért
Szabó Martin jó tanulmányi eredményéért és regionális matematika versenyen nyújtott teljesítményéért

11/B
Gál András kiemelkedő tanulmányi eredményéért
Horváth Gergő kiemelkedő sportteljesítményéért
Béres Péter jó tanulmányi eredményéért
Kocsis Dániel kiemelkedő sportteljesítményéért
Modroczky Ferenc jó tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért
Pintér Ákos és Papp Ádám, akik a Hajdú-Bihar megyei tudományos ismeretterjesztő társulat német nyelvű levelezős tanulmányi versenyén 5. és 6. helyezést értek el.

A 2017/18-as tanév jelentős sportsikerekben is bővelkedett.
Elismerő oklevelet vett át:

teremlabdarúgás országos döntőjében nyújtott teljesítményéért:
Joó Balázs 9/B
Szabó Dominik 9/F
Csepregi Imre 10/A
Kovács Levente 10/C
Kalauz Máté 10/C
Fodor Rajmund 10/D
Horváth Gergő 11/B

strandfoci országos második helyezésért:
Joó Balázs 9/B
Korponai Tamás 9/B
Kelemen Kevin 9/C  
Szabó Dominik 9/F
Csepregi Imre 10/A
Horváth Gergő 11/B

országos mezei futóversenyen nyújtott teljesítményéért:
Argay Márk 10/F
Berkes Dávid 9/C
Csepregi Imre 10/A
Strausz Balázs 10/B
Balassa Benjamin

sárkányhajó országos döntőbe jutott iskolánk két csapata:
1. csapat: Nyárádi Daniella 10/A, Jáhn Dorina 10/A, Hajós Petra 10/A, Lánczky Viktória 10/A, Kun Laura 10/A, Pozsonyi Levente 10/B,  Katona Levente 10/B, Argay Márk 10/F, Csendes Krisztián 9/C, Kelemen Kevin 9/C , Kocsis Csaba 9/C, Szepesi Béla 9/B, Pálinkás Gábor 11/B

2. csapat:  Kovács Kitti 9/A, Pék Kitti 11/A, Schmicli Nándor 9/C, Pintér Zoltán 9/C, Kovács Dominik 9/C, Dudás Patrik 9/C, Kadlicsek Kilián 10/A, Rácz Attila 10/A,  Nikolics Balázs 10/F, Bánhidi Bálint 11/B, Kömpf Erik 11/B, Miklós Tamás 11/B

Gratulálunk a tanulmányi és közösségi munkában megmutatkozó szép eredményekhez és a versenyeken való sikeres szerepléshez diákjainknak, valamint gratulálunk a felkészítő pedagógusoknak, osztályfőnököknek is a kiváló szakmai munkájukhoz!
Köszönjük a tanévnyitó ünnepély szereplőinek és Őri Viktória tanárnőnek a szervezőmunkáját!

Boldog új tanévet kívánunk!

„Büszkén szembenézek s várakozva állok:
Biztassuk csak bátran: hát hajrá, új tanév!”

IWIWGoogle bookmarkFacebook