Olvasóink értékelése: / 0
ElégtelenKitűnő 

A sárkányhajós verseny országos döntőjét 2018. szeptember 7-én rendezte meg a Magyar Kajak-kenu Szövetség a Fadd-Domboriban található pályán.

Iskolánk két csapata még májusban vívta ki a jogot a megmérettetésen való részvételre: a Sió-csatornán lebonyolított területi versenyen I. és III. helyen végeztek diákjaink.

Az országos döntő előtti kiváló hangulatú edzéseket - a Siófoki Kajak-kenu Egyesület segítségével - Juray Laura tanárnő vezette, aki két csapatot, 26 diákot formált a sárkányhajózáshoz elengedhetetlen összetartó közösséggé.

A rangos, országos megmérettetésen gyönyörű eredmény született: Barbarossa csapatunk a VIII. helyen, míg a döntőbe bejutott Baross Titánok a VI. helyen végzett.

Nagy szeretettel gratulálunk a Baross-csapatoknak a fantasztikus teljesítményhez, és szívből gratulálunk Juray Laura tanárnőnek a pedagógusként elért kimagasló sikerhez, kiváló és eredményes szakmai munkájához!
Hajrá Baross! Hajrá Tesi tanszék!

Fotók

IWIWGoogle bookmarkFacebook