Olvasóink értékelése: / 0
ElégtelenKitűnő 

2018. szeptember 13-án immár kilencedik alkalommal rendeztük meg diákjaink számára a 70 km-es kerékpártúrát.

A Balaton körüli kiskör teljesítése az előző évekhez hasonlóan alakult. A balesetvédelmi oktatás után fél kilenckor rajtolt el a csapat. Balatonvilágoson, majd ebédidőben Balatonfüreden tartottak pihenőt a túrázók, akik Tihanyból Szántódra komppal érkeztek meg. Sportolóink végül fél háromkor érkeztek vissza iskolánk udvarára.

Szívből gratulálunk a csoport minden tagjának a nem mindennapi teljesítményhez!

Köszönjük a Balatonkör Sportegyesület kerékpárosainak és a siófoki BikeBalaton vállalkozásnak, hogy segítségükkel idén is profi módon, balesetmentesen bonyolíthattuk le a túrát.

Köszönjük a szervező pedagógusok - különösen Berky György tanár úr és Kálóczi József tanár úr - munkáját, valamint külön köszönjük Csik Erzsébet védőnőnek, hogy elkísérte és segítette a kerékpárosokat.

Jövőre, Veletek, ugyanitt a X. jubileumi körön!

IWIWGoogle bookmarkFacebook