Olvasóink értékelése: / 3
ElégtelenKitűnő 

Iskolánk nyert azon a pályázaton, melyet a Wacław Felczak Alapítvány írt ki POLONICA VARIETAS címmel. Ezen pályázat keretében az alapítvány olyan lengyelországi osztálykirándulásokat támogat, melyeknek célja a középiskolás diákok lengyel kultúrával való ismerkedése, a magyar-lengyel történelmi kapcsolatok bővítése és a magyar-lengyel barátság eszméjének megismerése saját élményeiken keresztül.

A kirándulás 2019. június 2-5. között valósul meg, melyen a 11/C osztály 18 tanulója vesz részt két kísérőpedagógussal. Az alapítvány által nyújtott támogatás felhasználható az utazás, a szállás, az étkezés és a kulturális programokkal kapcsolatos kiadások fedezésére.

Azt gondoljuk, hogy diákjainknak a Wacław Felczak Alapítvány támogatásával maradandó élményt tudunk szerezni. Köszönjük a támogatást!


 Csatolt linkek:

IWIWGoogle bookmarkFacebook